ورق امباس چیست ؟

ورق pvc استفاده شده در کابینت های روشوئی معمولا در دو نوع ساده یا روکش دار مورد استفاده قرار میگیرند. در نوع روکش دار، یک لایه روکش از جنس pvc در طرح های مختلف و متنوع بر روی ورق pvc ضد آب پرس شده و در نتیجه باعث میشود تا کابینت تولید شده به صورت یکنواخت و ساده نباشد. و برای کابینت های ساخته شده با روکش های ساده محصول نهایی نقش و طرحی ندارد که برای جلیوگیری از این سادگی با رنگ کاری باید سطح ورق پوشانده شود این ورق ها از جنس پی وی سی ضد آب است که با پرس کاری طرح و نقش برجسته روی آن ایجاد میشود بیشترین کارایی ورق فومیزه امباس در تولید کابینت های روشویی است.

ویژگی های فومیزه امباس

ورق فوم پی وی سی به آب و رطوبت مقاوم است همچنین موریانه و دیگر حشرات موذی نمیتوانند این محصول را تخریب کنند. همچنین برای شست و شو آن سختی وجود ندارد و به راحتی تمیز میشود در اثر این شست و شو ها پوسیده نمیشوند و امکان ایجاد قارچ و کپک روی آن نیز نمیباشد.

کاربرد ورق فومیزه امباس

از موارد کاربرد ورق امباس میتوان به ساخت کابینت دستشویی ،حمام، آشپزخانه، کابین های استخر و سونا ،و…..اشاره کرد. که این ورق های امباس به دلیل ویژگی برجسته بودن کاربرد های مختلفی دارد که ما به چند مورد از آن ها اشاره کردیم امروزه مجموعه شفیق موفق به تولید ورق های امباس با طرح و نقش متنوع و شیک شده که انتخاب را برای مشتریان آسان میکند.

قیمت ورق پی وی سی امباس

قیمت ورق امباس در هنگام خرید از تولیدی به دلیل اینکه عدم واسطه بین خریدار و فروشنده ، بسیار مناسب تر از سایر مراکز می باشد. بنابراین بهتر است از تولید کننده فومیزه امباس خرید کنید تا قیمت ارزان تر بتوانید خرید را انجام دهید. قیمت ورق امباس به مواردی مختلفی بستگی دارد که در زیر به آن ها اشاره میکنیم :

  • مواد اولیه: مواد اولیه ی این محصول داخل کشور تولید میشود پس نگران هزینه ی گمرک و حمل و نقل نیستیم.
  • نحوه و میزان تولید : هرچه تولید بیشتر قیمت نهایی نیز کمتر خواهد شد و امروزه با همه گیر شدن فومیزه امباس برای تولید کابینت روشویب قیمت آن نسبت به دیگر مصالح منماسب تر می باشد.
  • نوسانات قیمت ارز و تورم داخلی: یکی از بزرگ ترین عواملی که در قیمت‌گذاری ورقهای امباس تاثیرگذار است، تغییرات قیمت ارز است که به شدت در تولید این محصولات تأثیرگذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EN / TR