ورق فومیزه پی وی سی

1.ورق فومیزه چیست؟
ترکیب بیش از ۲۰ نوع مواد پلیمری در فرایند تولید با جدیدترین تجهیزات روز دنیا باعث شد تا ورق هایی تولید گردد که موجب بهبود هرچه بیشتر شرایط بهداشتی و استفاده راحت تر در صنعت و زندگی گردد.
2.آیا ورق فومیزه در برابر شرایط محیطی و حشرات موذی مقاوم است؟
بله ورق های فومیزه احسان کار کاملا مقاوم در برابر نفوذ حشرات و حیوانات موذی است
 3.بیشترین کاربرد ورق فومیزه ۸ میل چیست؟
تابلو های تبلیغاتی،شلف و باکس های گل و دکوری  
 4.بیشترین کاربرد ورق فومیزه ۱۶ میل در کجاست؟
بیشترین مورد استفاده ورق فومیزه ۱۶ میل در تولید درب و کابین انواع روشویی و کابینت ضد آب 
5.کاربرد ورق فومیزه ۱۸ میل در چه محیطی است؟
کاربرد ورق های فومیزه ۱۸ میل نیز در صنعت دکوراسیون داخلی،کابین های استخر،پارتیشن،کابینت روشویی و کابینت آشپزخانه و بویژه امباس ورق فومیزه  
6.ورق فومیزه pvc  احسان کار در چه ابعاد و ضخامتی تولید میشود؟
ضخامت های:
۳.۸.۱۰.۱۲.۱۶.۱۸ میل
ابعاد ۱۲۲ در ۲۴۴ و ۱۲۲ در ۲۸۰ 
7.آیا میشود از ورق فومیزه در سقف استفاده کرد؟
بله از ورق فومیزه جهت ساخت سقف های کاذب و سقف های تزئینی  استفاده می شود.
 

تفاوت ورق فومیزه امباس و روکشدار چیست ؟

 
ورق فومیزه امباس و روکشدار دو نوع ورق فومی هستند که در صنعت ساخت و ساز و تزئینات داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دو نوع ورق از نظر ساختاری و کاربردی با هم تفاوت دارند.
ورق فومیزه امباس: این نوع ورق فومی دارای یک لایه امباسی (یا فومیزه) است که به طور معمول با پلی‌اتیلن یا پلی‌آمید پوشیده شده است. این لایه فومیزه باعث ایجاد عایق حرارتی و صوتی در محیط می‌شود و به دلیل ویژگی‌های سبک و مقاومت به خوردگی و ضربه، در ساختمان‌ها، تزئینات داخلی و بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ورق فومیزه روکشدار: این نوع ورق فومی همچنین دارای لایه فومیزه است، اما با روکش PVC یا ABS به دو طرف پوشیده شده است. روکش موجب افزایش مقاومت در برابر آب، رطوبت، خوردگی و ضربه می‌شود. این نوع ورق فومی در صنایع تزئینات داخلی، ساختمانی و بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند در طراحی و ساخت دکوراسیون‌های داخلی مختلف مانند درب‌ها، کابینت‌ها و کفپوش‌ها به کار رود.
بنابراین، تفاوت اصلی بین ورق فومیزه امباس و روکشدار، وجود روکش PVC یا ABS در ورق فومیزه روکشدار است که باعث افزایش مقاومت و ماندگاری آن می‌شود.

 

ورق های فومیزه  محصولی جدید است که در سالهای اخیر به عنوان جایگزین مناسبی برای مواد ساختمان سازی سنتی نظیر چوب، سیمان و سفال مورد استفاده قرار می گیرد.

صفحات فوم یا رول پی وی سی یا ورق های فومیزه ، از پی وی سی سبک و فوم ساخته شده است. این ورق به شدت در مقابل رطوبت و خوردگی و مواد شیمیایی مقاوم می باشد.

 ورق های فومیزه دارای ساختاری بوده که می توان بر روی آن عملیات سوراخ کاری، اره کاری و پیچ کردن را انجام داد بدون آنکه ترک و یا شکافی در آن ایجاد گردد. همچنین این ورق ها قابلیت حکاکی ، برجسته سازی (Emboss) ، چاپ ، رنگ آمیزی و روکش کردن را دارا می باشد.
 

 

از ویژگی های ورق های فومیزه PVC می توان به مواردی مانند:
ضد زنگ، ضد آب، عدم جذب رطوبت،  ضد آتش سطح صاف و براق اشاره کرد. ورق فومیزه پی وی سی می توانند دارای نقش برجسته یا امباس باشند. علاوه بر این، فومیزه قابلیت اینکه به صورت روکشدار ارائه شوند را نیز دارد. ورق فومیزه PVC دارای سطح صاف و شفاف است و از نظر وزن سبک و بادوام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EN / TR